Woensdag 29 januari 2025 was de aftrap van de Circo Track. De 10 deelnemende organisaties uit de Alblasserwaard-Vijfheerenlanden waren te gast in het inspirerende gebouw van Blue City in Rotterdam. Deze eerste dag stond in het teken van het analyseren van het probleem in je keten. Circo Track trainers Bas en Jolein namen ons mee door de feiten en cijfers van niet volhoudbare systeem dat we zelf ontworpen hebben; 92 % van de materialen wordt niet circulair ingezet, gemiddeld worden goederen na 6 maanden al weer afgedankt en de grootste impact van ons handelen is verborgen. Dat kan én moet anders.
De deelnemers deelden hun casussen en gingen vervolgens aan de slag met de eerste stappen van het Circo Track- stappenplan. In beeld brengen van de keten, de grootste waardeverliezen en een doorkijkje naar de kansen die je dan kan gaan definiëren. Daarover meer in de 2de sessie in februari.
Met dank aan de Rabobank voor de sponsoring van deze geweldige track (foto symposium).
Taggen deelnemers: welk inzicht wil jij delen met de BlauwZaam community?
De CIRCO methodiek biedt een ontwerpaanpak, waarmee je je circulaire waardepropositie (product, dienst, businessmodel) ontwerpt. Tijdens de CIRCO Track ontdek je samen met ketenpartners circulaire businesskansen en werk je je eigen case uit tot een concreet plan, dat op korte termijn realiseerbaar is voor je bedrijf.
De deelnemers:
Jeroen van den Berg JvdB bv
cees@greentogether.nl
aad.den.boer@dbholding.eu
wiedo.mulder@jouwgemeente.nl
welcome@natuurvezelapplicatiecentrum.eu
thijs@netics.nl
r.crooij@bwz-ingenieurs.nl
m.verweij@bwz-ingenieurs.nl
iriskeasberry@waardlanden.nl
francis.hendriks@jouwgemeente.nl
rfasel@volker-es.nl
mees.vanrhijn@equipe-adviseurs.nl
Hans van Mechelen Vijfheerenlanden
j.michielse@vijfheerenlanden.nl
wessel nauta@denboercci.nl
arthur@moree.com
michael@moree.com
jorien@circonl.nl
n.koppenol@bluecity.nl
basroelofs@circonl.nl